Konfidencialitātes politika

Kas mēs esam

Mūsu tīmekļa vietnes adrese: http://impresa.lv.
Kādus personas datus mēs apkopojam un kādam nolūkam
Komentāri

Ja apmeklētājs atstāj komentāru vietnē, mēs apkopojam komentāros norādītos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu datus, lai noteiktu surogātpastu.

Anonimizētā virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (“hash”), var tikt nodrošināta Gravatar pakalpojumam, lai noteiktu, vai jūs to izmantojat. Gravatar konfidencialitātes politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls būs redzams jūsu komentāru kontekstā.
Multivides faili

Ja esat reģistrēts lietotājs un augšupielādējat fotoattēlus uz vietni, iespējams, izvairieties no attēlu augšupielādes ar EXIF ​​metadatiem, jo ​​tie var saturēt jūsu GPS atrašanās vietas datus. Apmeklētāji var iegūt šo informāciju, lejupielādējot attēlus no vietnes.
Kontaktformas
Sīkfaili

Ja jūs atstājat komentāru mūsu tīmekļa vietnē, jūs varat iekļaut savu vārdu, e-pasta adresi un tīmekļa vietni sīkfailā. Tas tiek darīts jūsu ērtībai, lai atkārtoti komentējot, neaizpildītu datus. Šīs sīkdatnes tiek glabātas vienu gadu.

Ja jums ir konts vietnē un ievadāt to, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes, sīkfails nesatur personisku informāciju un tiek dzēsts, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Piesakoties savā kontā, mēs arī izveidojām vairākus sīkfailus ar pieteikšanās datiem un ekrāna iestatījumiem. Ieejas sīkdatnes tiek glabātas divas dienas, sīkfails ar ekrāna iestatījumiem ir gads. Ja izvēlaties opciju Atcerēties mani, pieteikšanās informācija tiks saglabāta divas nedēļas. Piesakoties no konta, pieteikšanās sīkfaili tiks dzēsti.

Rediģējot vai publicējot rakstu pārlūkprogrammā, tiks saglabāts papildu sīkfails, tas nesatur personas datus un satur tikai rediģētā ieraksta ID, beidzas 1 dienas laikā.
Iegultais saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.), Līdzīgs saturs darbojas kā tad, ja apmeklētājs dotos uz citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, ieviest papildu trešās puses izsekošanu un uzraudzīt mijiedarbību ar iegulto saturu, tostarp mijiedarbības uzskaiti, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.
Web analītika
Ar kuru mēs dalāmies jūsu datiem
Cik ilgi mēs saglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, pats komentārs un tā metadati saglabājas uz nenoteiktu laiku. Tas tiek darīts, lai automātiski noteiktu un apstiprinātu turpmākos komentārus, nevis ievietotu tos rindā apstiprināšanai.

Lietotājiem, kas reģistrējušies mūsu vietnē, mēs glabājam personisko informāciju, ko tie sniedz savā profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst informāciju no profila (izņemot lietotājvārdu). Tīmekļa vietnes administrācija var arī redzēt un mainīt šo informāciju.
Kādas ir jūsu tiesības uz jūsu datiem?

Ja jums ir konts vietnē vai esat atstājis komentārus, varat pieprasīt eksporta failu personiskajiem datiem, kurus mēs esam saglabājuši par jums, ieskaitot jūsu iesniegtos datus. Jūs varat arī pieprasīt šo datu noņemšanu, tas neietver datus, kas mums jāglabā administratīviem mērķiem, ar likumu vai drošības nolūkos.
Kur mēs nosūtām jūsu datus

Lietotāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automātisko surogātpasta atklāšanas pakalpojumu.
Jūsu kontaktinformācija
Papildu informācija
Kā mēs aizsargājam jūsu datus
Kādas ir procedūras pret datu ielaušanu
Kādas trešās personas mēs saņemam datus no
Kādi automātiskie lēmumi tiek veikti, pamatojoties uz lietotāja datiem
Prasības par nozares standartiem