Producentu centra „Impresa” pasākumu plāns 2019. / 2020.

28-30.04.2019 – „Talantu šovs” / TALENT SHOW

  1. Starptautiskais mākslas žanru konkurss-festivāls

Dalībnieku vecums: 5-35 gadi.

Vokāli, horeogrāfija, instrumentālā mūzika, teātris, modes teātris, oriģināls žanrs.

Vieta: kruīza kuģis ROMANTIKA maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga (Latvija – Zviedrija). Koncertu zāle STARLIGHT PALACE.
Spilgts notikums mūzikas un deju pasaulē, aizraujošs ceļojums pa Baltijas jūru.

13.-17.06.2019 – „Eirojūrmala” / EUROJURMALA

  1. Starptautiskais mākslas forums

Dalībnieku vecums: 5-35 gadi.

Vokāli, horeogrāfija, instrumentālā mūzika, teātris, modes teātris, oriģināls žanrs.

Vieta: DZINTARI koncertzāle, Jūrmala, Latvija.

17.-19.08.2019 – „Dzintara zvaigzne” / AMBERSTAR

Starptautisks dažādu mākslas veidu jauno izpildītāju konkurss

Dalībnieku vecums: 5-35 gadi.

Vokāli, horeogrāfija, instrumentālā mūzika, teātris, modes teātris, oriģināls žanrs.

Vieta: kruīza kuģis ROMANTIKA maršrutā Rīga – Stokholma – Rīga (Latvija – Zviedrija). Koncertu zāle STARLIGHT PALACE.

27.-29.10.2019 – „Baltijas vojaža” / BALTIC VOYAGE

Starptautiskais bērnu un jaunatnes daiļrades festivāls

Dalībnieku vecums: 5-35 gadi.

Vokāls, horeogrāfija, instrumentālā mūzika, teātris, modes teātris, oriģināls žanrs.

Norises vieta: kruīza kuģa ROMANTIKA maršrutā Rīga–Stokholma–Rīga (Latvija–Somija). Koncertu zāle STARLIGHT PALACE.

22-24.11.2019 – „Debija Premiums” / DEBUT PREMIUM

Starptautiskais konkurss par bērnu un jauniešu radošumu

Dalībnieku vecums: 5-35 gadi.

Vokāli, horeogrāfija, instrumentālā mūzika, teātris, modes teātris, oriģināls žanrs.

Vieta: koncertzāle STUDIO 69, Rīga, Latvija.

03-06.01.2020 – „Ziemassvētku pārsteigums” / CHRISTMAS SURPRISE

Starptautiskais šovu programmas konkurss-festivāls

Dalībnieku vecums: 3-25 gadi.

Vokāls, horeogrāfija, instrumentālā mūzika, teātris, modes teātris, oriģināls žanrs.

Norises vieta: LIELUPE HOTEL by SEMARAH, pilsēta Jūrmala, Latvija.

21-23.02.2020 – „Baltijas lira” / BALTIC LYRE

Starptautiskais instrumentālā un vokālā mūzikas konkurss-festivāls

Dalībnieku vecums: 7-25 gadi.

Visi instrumentālās un vokālās mūzikas žanri.

Vieta: Lielā Ģildes koncertzāle, Rīga, Latvija.

25-29.03.2020 – NEW DANCE STARS

Starptautiskais deju konkurss

Dalībnieku vecums: 5-26 gadi.

Visi deju stili.

Norises vieta: kruīza kuģa ROMANTIKA maršrutā Rīga–Stokholma–Rīga (Latvija–Somija). Koncertu zāle STARLIGHT PALACE.

31.12.2019 – Jauna gada sagaidišana Rīgā un Jūrmalā

11 gadi pēc kārtas – tradicionālā Jaunā gada sagaidīšana izvēle Latvijas iedzīvotājus un viesus:

  • Latvijas galvaspilsētā Rīga – iekārtas PARIS viesnīcas BELLEVUE PARK HOTEL ” (4*).
  • Kūrortpilsētā Jūrmala, viesnīcas LIELUPE by SEMARAH (4*) JURMALA zālē.

Šovu programma, ēdieni un dzērieni – viss iekļauts.

Aicinām iesniegt pieteikumus pa tālruni Rīgā: +371 27009998 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Mēs internetā:

Facebook: https://www.facebook.com/impresa.lv/
VK: https://vk.com/impresa_lv/
Instagram: https://www.instagram.com/impresa_lv/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCZ30dqF9_92N61S9eUWP_zQ/

BALTIC VOYAGE 2019 RESULTS

PLACE – NAME – PERFORMANCE – GENRE

1 – KATERYNA KOSTANETSKA – BAGATEL` – INSTRUMENTAL – PIANO

1 – TANCEVAL`NY`J KOLLEKTIV CENTRA TVORCHESKOGO RAZVITIYA ZIRATI-ZEFIRCHIK – NA IVANA, NA KUPAJLA – FOLK DANCE STYLIZATION

1 – LKC CHOIR DAUGAVA – PUORTECIEJU DAUGAVEŅU – FOLK

1 – ALISA ZAKOVOROTNA – OJ U VISHNEVOMU SADU – POP

1 – VOKAL`NY`J DUE`T KIPRAS+URTĖ – TINGINYS – POP

1 – UGNĖ URBONAVIČIŪTĖ KEDAJNYAJSKIJ KUL`TURNY`J CENTR – MAŽA PANELĖ (SMALL PANEL) – POP

1 – KIPRAS MAKUTIS – GIMTADIENIS – POP

1 – SMILTĖ JONĖ MILUTYTĖ – AT LAST – POP

1 – JULIE MICHELOVÁ – STĚSTÍ NA DLANI – POP

1 – MILĖJA STANKEVIČIŪTĖ – BIELIVE – POP-ROCK

2 – ANSAMBL` RUSSKIX NARODNY`X INSTRUMENTOV KALINKA – VAL`S – FOLK NSTRUMENTS

2 – VOKAL`NY`J ANSAMBL` DREAM TEAM – HAPPI – POP

2 – DETSKIJ POP XOR PERLYUKAI, CENTR KUL`TURY` G. KEDAJNYAJ – O MES VAIKAI, O MES PASAULIS – POP

2 – JUTA ALIUKONYTĖ – IF I GO – POP

2 – JULIE MICHELOVÁ – MILLION REASONS – POP

2 – MILITA KARALIUTE – I’LL BUST THE WINDOWS – POP

2 – SMAIDS – NAV JAU DAUDZ – POP

2 – ANASTASIJA FEDOTOVA – WHEN YOU TOLD ME YOU LOVED ME – POP

2 – MILITA KARALIUTE – DEDICATION – JAZZ

3 – ANSAMBL` RUSSKIX NARODNY`X INSTRUMENTOV KALINKA – PRAZDNICHNY`J RE`G – FOLK INSTRUMENTS

3 – ROMENKO VERONIKA – CHERVONA KALINA – POP

3 – ALISA ZAKOVOROTNA – MAGIYA SKRIPKI – POP

3 – ROMENKO VERONIKA – AVE MARIA – POP

3 – VERONIKA ČUBREVICA – UZZĪMĒŠU – POP

3 – SAMANTA GINDRA – ALL I WANT – POP

3 – VOKAL`NY`J ANSAMBL` DREAM TEAM – TY` SMOZHESH` VSE – POP

3 – ALISA OSMOLOVSKA – DON ZHUAN – POP

3 – TANCEVAL`NY`J KOLLEKTIV CENTRA TVORCHESKOGO RAZVITIYA ZIRATI-ZEFIRCHIK – GUCZULOCHKA – FOLK DANCE

3 – TANCEVAL`NY`J KOLLEKTIV CENTRA TVORCHESKOGO RAZVITIYA ZIRATI-ZEFIRCHIK – KARICHKA – FOLK DANCE

3 – JONIŠKIO KULTŪROS CENTRO ŠOKIŲ KOLEKTYVAS STICHIJA – DING DONG – SHOW DANCE

3 – JONIŠKIO KULTŪROS CENTRO ŠOKIŲ KOLEKTYVAS STICHIJA – BELIEVER – SHOW DANCE

GP – MILĖJA STANKEVIČIŪTĖ – I – AM CHANGING – POP ROCK

GP – TAUTAS DEJU ANSAMBLIS DZINTARIŅŠ – BRĀLĪTS MĀSU DANCINĀJA – FOLK DANCE

GP – TAUTAS DEJU ANSAMBLIS DZINTARIŅŠ – GANIŅI – FOLK DANCE

GP – TAUTAS DEJU ANSAMBLIS DZINTARIŅŠ – ES REDZU – FOLK DANCE